4Life | Gry Online, Poradniki, Ciekawostki

Założycielem forum jest Tik3rTv! Skryptami zajmuje się moderator ZabijakaAkaRozjebaka. Dziękujemy!


#1 2015-01-06 07:38:07

 Tik3rTv

Właściciel

Call me!
Skąd: Lublin, Polska
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Regulamin Globalny 4Life.pun.pl

Regulamin Globalny 4Life.pun.pl


§ Postanowienia ogólne i definicje
1. Niniejszy Regulamin [Regulamin], określa zasady i warunki korzystania
z ogólnotematycznego forum internetowego „4Life.pun.pll”, w szczególności prawa
i obowiązki Administratora Forum, Moderatorów Forum oraz Użytkowników Forum.

2. Korzystanie z Forum w sposób czynny lub bierny oznacza akceptację Regulaminu.

3. Forum przeznaczone jest dla osób, które: ukończyły lat 13 i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych lub, w razie potrzeby, wyznaczonego opiekuna prawnego, który wyraził stosowną zgodę.

4. Forum zostało stworzone jako platforma wymiany myśli, opinii, poglądów, informacji
i treści. Zasadą naczelną Forum jest szacunek dla innego Użytkownika i jego światopoglądu.

5. Właściciel Forum – podmiot posiadający największe uprawnienia na Forum, odpowiedzialny za zgodne z obowiązującym prawem funkcjonowanie Forum, utrzymywanie systemu informatycznego i Forum w odpowiednim stanie technicznym.

6. Moderator Forum – osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku i ładu na Forum oraz za zgodność treści obecnych na Forum z Regulaminem.

7. Użytkownicy Forum dzielą się na:
Użytkowników biernych, czyli takich, którzy z różnych powodów nie dokonali pełnej rejestracji w systemie Forum, zaakceptowali Regulamin i nabyli prawo do korzystania z niektórych funkcji Forum, w szczególności do przeglądania/czytania wydzielonej przez Administratora treści.
Użytkowników czynnych, czyli takich, którzy dokonali kompletnej rejestracji
w systemie Forum, zaakceptowali Regulamin i nabyli prawo do korzystania ze wszystkich funkcji i działów Forum, w szczególności posiadania i używania Konta Użytkownika.

8. Ban – stała lub czasowa blokada dostępu do Forum konkretnego Użytkownika czynnego lub biernego albo adresu IP konkretnego komputera, nakładana przez Administratora Forum lub Moderatora Forum za udowodnione notoryczne naruszanie Regulaminu.

9. Ostrzeżenie – kara umowna za jednorazowe naruszenie Regulaminu nakładana przez Administratora Forum lub Moderatora Forum. Max 10 upomnień.

10. Prywatna wiadomość (PW) – każda jednorazowa wiadomość, którą Użytkownik czynny może przesłać innemu Użytkownikowi czynnemu za pośrednictwem Forum, pod warunkiem, że adresat (Użytkownik czynny) nie zastrzegł prywatności swojego adresu
e-mail.

11. Kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucja, wyświetlanie publiczne, przedrukowywanie, licencjonowanie, sprzedaż, wymiana, przekazywanie treści i danych Forum lub jego składników bez pisemnej zgody Administratora – jest bezwarunkowo zabronione.


Jestem wieloletnim adminem, przede mną mnie ukryjesz wh/aima!
Uważasz, że AntySSy cię uratują? Jesteś w błędzie!
Tak, wiem- jestem chamski. Nic na to nie poradzę. Trzeba się po prostu do mnie dostosować

Offline

 
Klikamy w Bannery. slotex.pl - najlepszy hosting MineServ.eu - Hosting serwerów Minecraft

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksmkrosno.pun.pl www.bassparty.pun.pl www.goldwwe.pun.pl www.wilkis7.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl