4Life | Gry Online, Poradniki, Ciekawostki

Założycielem forum jest Tik3rTv! Skryptami zajmuje się moderator ZabijakaAkaRozjebaka. Dziękujemy!


#1 2015-01-31 08:32:12

 Tik3rTv

Właściciel

Call me!
Skąd: Lublin, Polska
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 58
Punktów :   
WWW

The Walking Dead: Season One (PC)

The Walking Dead to stworzona przez studio Telltale Games gra przygodowa z rodzaju point'n'click bazująca na popularnym serialu telewizyjnym oraz komiksach autorstwa Roberta Kirkmana. Gracze kierują poczynaniami jednego z nielicznych ludzi, którzy oparli się epidemii zamieniającej wszystkich w krwiożercze zombie. Aby przetrwać muszą stawić czoła żywym trupom oraz nie przebierającym w środkach ocalałym, którzy zrobią wszystko by przetrwać. Rozgrywka polega głównie na prowadzeniu dialogów z bohaterami niezależnymi, eksplorowaniu lokacji, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek.

Download: http://oceanofgames.com/the-walking-dea … -download/

Wymagania:

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7


Jestem wieloletnim adminem, przede mną mnie ukryjesz wh/aima!
Uważasz, że AntySSy cię uratują? Jesteś w błędzie!
Tak, wiem- jestem chamski. Nic na to nie poradzę. Trzeba się po prostu do mnie dostosować

Offline

 
Klikamy w Bannery. slotex.pl - najlepszy hosting MineServ.eu - Hosting serwerów Minecraft

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kmboss18.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.legionyciemnosci.pun.pl www.desinemt2.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl